R75
R70
RU
UK
UK
R150
R75
R70
ОБОРУДОВАНИЕ
КАЛЕНДАРЬ
+380958910924
RENTAL
КОНТАКТЫ

ДОГОВОР
Договір про надання послуг користування фотостудією

м. Київ «______»_______________ 2021 р.

Виконавець: ФОП Муратов Олексій Володимирович, що діє на підставі Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 2 000 670 0000 00183737 від 08.04.2021 року

та

Замовник: _______________________________________________________________________

Тел: +38(______)______-_____-_____.

Дата народження: «_____» ________________ _______ року.

e-mail:_______________________@____________________________.

далі Сторони, уклали договір про наступне:

1. Предмет договору
1.1.Виконавець зобов'язується надати, а Замовник зобов'язується прийняти у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії для здійснення фото- або відеозйомки.
1.2. Назва залу фотостудії, дата і час на яке береться в тимчасове користування обладнання та реквізит для здійснення фото- або відеозйомки встановлюється згідно попереднього бронювання.
1.3. Устаткування і реквізит фотостудії передається Замовнику після 100% передоплати за орендований час.
1.4. Отримуючи у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії, Замовник зобов'язується дотримуватися правил оренди (ознайомитися потрібно на сайті https://roof13.com у розділі "Правила" https://roof13.com/uk/rules), а також норм етики і суспільної моралі.
1.5.Договор вступає в силу з моменту його підписання і діє до повного виконання зобов'язань.
2. Час оренди обладнання і реквізиту фотостудії.
2.1.Початком оренди обладнання і реквізиту фотостудії вважається заброньований час.
2.2. У разі запізнення Замовника, заброньований час не продовжується !!! Отримана передоплата не повертається.
2.3. Якщо після заброньованого часу зал студії, в якому орендується обладнання та реквізит вільний, ви маєте можливість продовжити знімальний час. (Уточніть цю можливість у Виконавця до початку зйомки).
2.4.Після закінчення зйомки, всі учасники фотосесії повинні покинути приміщення. Замовник, який підписав договір, призводить зал студії в порядок і залишається в залі студії до завершення її перевірки Виконавцем (або представником Виконавця). Зйомка закінчується за 5 хвилин до закінчення броньованого часу (якщо немає грандіозних змін в декораціях студії і не потрібно прибирання).
2.5. Закінченням оренди обладнання і реквізиту залу студії вважається час, коли Виконавець перевірить працездатність орендованого обладнання та реквізиту.
3. Правила роботи в фотостудії.
3.1.В залах фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, в зйомках сексуального чи еротичного характеру. (Ст.6 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
3.2. У залах фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру. (Ст.301 ККУ, ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»)
3.3.Робота в залах фотостудії можлива тільки в чистому змінному взутті. Замовник повинен попередити моделей про необхідність мати чисте взуття.
3.4.Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з керівництвом фотостудії.
3.5.Керівництво фотостудії (або його представник) має право зайти на
знімальний майданчик для контролю. Якщо по особливості Вашої роботи для Вас це незручно - узгодьте це заздалегідь, до початку зйомки.
3.6. Все обладнання та реквізит після зйомки повинен знаходиться строго на своїх місцях.
3.7. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з керівництвом фотостудії.
4. Відповідальність Замовника.
4.1.За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер'єру, і всієї іншої власності фотостудії, Замовник несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості.
4.2. За падіння освітлювального приладу, без видимих пошкоджень ШТРАФ 500 грн.
4.3.По закінченню терміну оренди реквізиту та обладнання фотостудія повинна бути в тому ж вигляді, що і до початку фотозйомки.
4.4. Все орендоване обладнання фотостудії знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в фотостудії, Замовник приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д).
4.5. У разі порушення п.п.3.1., 3.2. даного Договору, Замовник несе повну відповідальність в рамках чинного законодавства України.
5. Інші умови.
5.1 Замовник не заперечує проти використання і обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Замовник дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI.
Клієнт повідомлений про внесення його даних до бази персональних даних і ознайомлений з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.2. Замовник згоден отримувати інформацію за допомогою sms на мобільний телефон і свій e-mail.
5.3. Керівництво фотостудії не несе відповідальності за речі залишені без нагляду, на території фотостудії, Замовником.
5.4. У випадках, не передбачених даним Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.
5.5. Даний Договір складений в двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.
5.6. Всі зали фотостудії, рецепція і зал очікування обладнані камерами відеоспостереження.
5.7. Керівництво фотостудії вправі відмовити в оренді обладнання та реквізиту без пояснення причини до (або) в процесі зйомки.
6. Реквізити сторін.

ФОП Муратов Олексій Володимирович

Місцезнаходження:Україна, 02094 , місто Київ, вул. Краківська, будинок 13 Б, кв. 55.

Фізична адреса:Україна, 03148, місто Київ, Проспект Леся Курбаса 2 Б, блок №3, 7 поверх,№4

ІПН: 2711723459


__________________ / Муратов О.В. /